Kontakt

 

Klubbmail post@hvitgjeterhund.no
 Leder Maria Karlsen
 Nestleder Marianne Andersen
 Sekretær Nanna Halland
Kasserer Ingvild Sivertsen
 Styremedlem Marianne Hanssen
 Varamedlem  Cecilie Sperre Jørgensen
 Varamedlem  Arna Baugerød
 Webmaster  Nanna Halland webmaster@hvitgjeterhund.no
 
  Avlskomité avl@hvitgjeterhund.no
  Valgkomité  valg@hvitgjeterhund.no

 

Kontaktpersoner i fylkene                                                                       
Østfold Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her ostfold@hvitgjeterhund.no
Oslo og Akershus Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her oslo.akershus@hvitgjeterhund.no
Hedmark Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her hedmark@hvitgjeterhund.no
Oppland Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her oppland@hvitgjeterhund.no
Buskerud Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her buskerud@hvitgjeterhund.no
Vestfold Kira Renate Snevoll vestfold@hvitgjeterhund.no
Telemark Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her telemark@hvitgjeterhund.no
Vest- Agder


Aust-Agder

Tone-Lise Djupesland


Linda Supersaxo

agder@hvitgjeterhund.no


Kommer

Rogaland Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her rogaland@hvitgjeterhund.no
Hordaland Ann-Kristin Normann hordaland@hvitgjeterhund.no
Sogn og Fjordane Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her sognogfjordane@hvitgjeterhund.no
Møre og Romsdal Camilla Søvik moreogromsdal@hvitgjeterhund.no
Trøndelag Nanna Halland sortrondelag@hvitgjeterhund.no
Nordland Nanna Halland nordland@hvitgjeterhund.no
Troms Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her troms@hvitgjeterhund.no
Finnmark Har du tips til fylkeskontakt? Klikk her finnmark@hvitgjeterhund.no